خدمات

شرکت تجهیزات پزشکی آریان تندرست طب جهت مشتري مداري ، نحوه خدمات، اعم از خدمات قبل و در حين فروش و همچنين بعد از فروش را با كارشناسان مجرب و دوره دیده خود پیگیری مینماید. خدمات ، تضمين كننده مصالح شركت در بلند مدت بوده و شرکت تجهیزات پزشکی آریان تندرست طب اميدوار است با انجام خدمات بهتر ، با حساسيت و صداقت و تسلط بيشتر سطح رضايت مشتريان شركت را فراهم آورد.

با وجود اينكه عرضه خدمات قبل و در حين فروش يكي از اركان حركتهاي بازاريابي و فروش مي باشد، لذا این شرکت با مشاوره و ارائه بهترین پیشنهاد اولین قدم در تداوم این حرکت را محکم برمیدارد.

فروش پايان راه نيست بلكه شروع يك تعهد است.

پس از فروش و ارسال دستگاه ، فرایند نصب و راه اندازی دستگاه و انجام تستهای اولیه شروع میشود . مرحله بعد ، آموزش نحوه کار و نگهداری از دستگاه به کارشناسان آزمایشگاه مربوطه میباشد که این مرحله با انجام تستهای مورد نظر مشتری ادامه پیدا کرده و تا حصول رضایتمندی مشتری از انجام درست تستها خاتمه می یابد.

شرکت تجهیزات پزشکی آریان تندرست طب ضمن رعايت کليه اصول کيفي در تهيه محصولات قابل ارائه خود از آنجا که جلب رضايت مشتريان را در راس مهمترين اهداف خود قرار داده است، براي رفع اشکالات احتمالي، دستگاههای  خود را مطابق شرايط مندرج در منوال دستگاه  گارانتي مي نمايد.
تامین قطعات یدکی و مصرفی دستگاه و خدمات بعد از فروش بهتر، اصلي ترين برنامه برای حفظ مشتری و همکاری بلند مدت خواهد بود ،چراكه فروش يكبار اتفاق افتاده و تمام مي شود ولي خدمات مطلوب بعد از فروش براي سالهاي متمادي خريدار را به شركت پيوند مي دهد و زمینه ساز خریدهای بعدی مشتری میگردد.

لذا خدمات شرکت تجهیزات پزشکی آریان تندرست طب عبارت است از :
- مشاوره ، پیشنهاد و فروش مناسبترین لوازم مورد نیاز
- نصب، آموزش و راه اندازی کلیه دستگاها
- گارانتی و خدمات بعد از فروش 24 ساعته
- تعمیر ، نگهداری و سرویس دوره ای کلیه دستگاها
- ارائه لوازم استاندارد ، یدکی و مصرفی دستگاها